چاپ کاتالوگ
چاپخانه نقش هنر در یک نگاه

چاپخانه نقش هنر از دیروز تا امروز

امکانات سازمان چاپ نقش هنر و چاپخانه بزرگ نقش هنر جدید و مدرن تر شد. 
 
ماشین آلات چاپخانه افست عبارتند از: 
2 دستگاه دو ورقی پنج رنگ همزمان با برج لاک و تحویل بلند، 1 دستگاه دو ورقی 4 رنگ همزمان، 1 دستگاه 4/5 ورقی 5 رنگ همزمان، دستگاه سلفون کشی تمام اتوماتیک، دستگاه UV ساکورایی، لاین کامل صحافی منگنه تخت و لوپ، چسب گرم 5 خانه، 2 دستگاه برش 115، دستگاه پانچ و فنر، لتر پرس 3/5 ورقی و دایکات. 
و در واحد تخصصی چاپ دیجیتال: 
5 دستگاه چاپ کونیکا، 1 دستگاه چاپ زیراکس رنگی، دستگاه سلفون کشی، پلاتر عرض 1/5، لمینیتور عرض 1.5، دستگاه چاپ بنر عرض 5 هشت رنگ، دستگاه های صحافی کامل، واحد جلد سازی و آلبوم سازی، واحد عکاسی صنعتی، واحد تخصصی طراحی 
برخی از خدمات ما به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» طراحی کالتالوگ 
» چاپ کاتالوگ 
» چاپ انواع فولدر 
» چاپ انواع کارت ویزیت 
» چاپ انواع سربرگ 
» چاپ و ساخت انواع پاکت و SHOPING BAG 
» چاپ پوستر  
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» پلات و لمینت 
» چاپ فوری 
» و ... 
 
 
 
چاپ پرچم چاپخانه نقش هنر

چاپ پرچم چاپخانه نقش هنر

چاپ پرچه يکي از مهم ترين و تاثيرگذارترين مواردي است که در برند سازي يک شرکت نقش دارد. پرچم ها نقش به سزايي در جلب توجه مردم دارند. معمولا روي پرچم ها برند شرکت، لوگو، نشان کشور و اعلام يک رويداد چاپ مي شود. کاربرد پرچم ها متفاوت است و هر نوع پرچم بسته به کاربرد آن در محيط هاي مختلفي قابل استفاده است. به عنوان مثال از پرچم ها مي توان در خيابان، داخل شرکت يا موسسه، روي ميز، اتاق کنفرانس و ... استفاده کرد. چاپ پرچم در ابعاد مختلف و بر روي پارچه هاي مختلف در چاپخانه نقش هنر قابل چاپ است. چاپخانه نقش هنر يکي از بزرگترين مجموعه هايي است که از ديرين خدماتي همچون چاپ پرچم ره به صورت تخصصي ارائه مي دهد و تاکنون موفق به چاپ هزاران پرچم براي موسسات، شرکت ها و نهادهاي دولتي شده است.

پرچم ها انواع متفاوتي دارند و هريک از آنها داراي ويژگي هاي منحصر به فردي هستند و هر يک از آنها کاربرد خاصي دارد. با ما همراه باشيد تا به بررسي انواع اين پرچم ها بپردازيم.

چاپ پرچم چاپخانه نقش هنر

چاپ پرچم رومیزی

پرچم رومیزی همان طور که از نامش پیداست جهت استفاده در روی میزهای اتاق های کنفرانس، میزهای نمایشگاهی، میزهای کارکنان شرکت، کنار درب ورودی،روی میز مدیران شرکت و ... مورد استفاده قرارا می گیرد. چاپ لوگو شرکت یا لوگو محصول بر روی این پرچم ها بسیار تاثیرگذار خواهد بود و استفاده از این پرچم ها نشاگر قدرت و بزرگی مجموعه شما خواهند بود به همین خاطر بسیاری از این شرکت ها به وجود پرچمشان در شرکت و محیط های عمومی بسیار توجه می کنند. شما نیز جهت برندسازی مجموعه ی خود و معرفی هرچه بهتر شرکت خود برای اقتدار بخشیدن به کسب و کارتان از این نوع پرچم ها استفاده نمایید.

پرچم های رومیزی بر روی پارچه هایی با جنس ساتن که به دو صورت مات و براق موجود است، چاپ می شوند. پایه های این نوع پرچم ها معمولا از سنگ یا پایه استیل استفاده می شود که طرح های آن بسته به نیاز مشتری می تواند متفاوت باشد. چاپخانه نقش هنر از مدرترین دستگاه های روز دنیا جهت چاپ پرچم استفاده می کند در همین راستا طرح چاپی رو این پارچه ها بسیار با کیفیت و شفاف بوده. تعداد و تیراژ چاپ پرچم به صورت کاملا نامحدود و بدون هیچ تعداد حداقل و حداکثر قابل چاپ است. برخی از ویژگی های چاپ پرچم رو میزی عبارتند از:

ابعاد پرچم: ۳۰x۲۰ سانتی متر
جنس پارچه پرچم: پارچه ساتن مات و پارچه ساتن براق
نوع پایه پرچم: سنگی و استیل
نوع چاپ: به صورت یک رو و دورو
رنگ ریشه های موجود: سفید، نارنجی، قرمز، آبی، سرمه ای، سبز، زرد، طلایی و …
رنگ زمینه پرچم: سفید
قابلیت شستشو: کاملا قابل شستشو و بدون تغییر سایز و کمرنگ شدن طرح پرچم بعد از شستشو
چاپ پرچم تشریفات

چاپ پرچم تشریفات یکی از بهترین روش های معرفی برند شرکت محصوب می شوند که از آنها می توان در محیط شرکت، در اتاق جلسه یا کنفرانس، محیط های نمایشگاهی، کنار درب های ورودی و ... استفاده کرد. پرچم های تشریفاتی در طول 1.5 متر و عرض 90 سانتی متر چاپ می شوند. پرچ های تشریفاتی بر روی پارچه های ساتن مات قابل چاپ هستند و کنار آنها از ریشه های رنگی استفاده می شود. پرچم های تشریفاتی با پایه های چدنی پنجه شیری یا خورشیدی سنگین توسط چاپخانه نقش هنر ارائه می شوند دلیل سنگین بودن این پایه ها، امکان تحمل وزن پرچم و پایه آن است. چاپ پرچم های تشریفاتی بر روی پارچه های کاملا سفید و یا پارچه های رنگی قابل چاپ هستند. برخی از مشخصات چاپ پرچم تشریفات عبارتند از:

ابعاد پرچم: 90x150 سانتی متر
جنس پارچه پرچم: پارچه ساتن مات
نوع پایه پرچم: طرح پنجه شیری و خورشیدی از جنس چدن سنگین
نوع چاپ: به صورت یک رو یا دورو
رنگ ریشه های موجود: سفید، نارنجی، قرمز، آبی، سرمه ای، سبز، زرد، طلایی و …
رنگ زمینه پرچم: به انتخاب مشتری قابل تغییر است
قابلیت شستشو: کاملا قابل شستشو و بدون تغییر سایز و کمرنگ شدن طرح پرچم بعد از شستشو
چاپ پرچم ایران

یکی از خدماتی که به صورت تخصصی در چاپخانه نقش هنر انجام می شود، تولید، چاپ و فروش پرچم ایران است که در انواع رومیزی، تشریفاتی و احتراز قابل ارائه است. پارچه ی زمینه این پرچم ها از جنس ساتن است. این پرچم ها به صورت آماده در چاپخانه نقش هنر موجود بوده و در کمترین زمان ممکن همراه با بهترین قیمت به مشتریان عزیز قابل ارائه است. برخی از ویژگی های پرچ ایران عبارتند از:

جنس پارچه: ساتن
طرح پرچم: به صورت گلدوزی شده از جنس جیر
رنگ ریشه: نارنجی (قابل تغییر است)
نوع پایه: چدنی شیری و خورشیدی
نوع چاپ: دو رو
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com