چاپ کاتالوگ
چاپخانه نقش هنر در یک نگاه

چاپخانه نقش هنر از دیروز تا امروز

امکانات سازمان چاپ نقش هنر و چاپخانه بزرگ نقش هنر جدید و مدرن تر شد. 
 
ماشین آلات چاپخانه افست عبارتند از: 
2 دستگاه دو ورقی پنج رنگ همزمان با برج لاک و تحویل بلند، 1 دستگاه دو ورقی 4 رنگ همزمان، 1 دستگاه 4/5 ورقی 5 رنگ همزمان، دستگاه سلفون کشی تمام اتوماتیک، دستگاه UV ساکورایی، لاین کامل صحافی منگنه تخت و لوپ، چسب گرم 5 خانه، 2 دستگاه برش 115، دستگاه پانچ و فنر، لتر پرس 3/5 ورقی و دایکات. 
و در واحد تخصصی چاپ دیجیتال: 
5 دستگاه چاپ کونیکا، 1 دستگاه چاپ زیراکس رنگی، دستگاه سلفون کشی، پلاتر عرض 1/5، لمینیتور عرض 1.5، دستگاه چاپ بنر عرض 5 هشت رنگ، دستگاه های صحافی کامل، واحد جلد سازی و آلبوم سازی، واحد عکاسی صنعتی، واحد تخصصی طراحی 
برخی از خدمات ما به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» طراحی کالتالوگ 
» چاپ کاتالوگ 
» چاپ انواع فولدر 
» چاپ انواع کارت ویزیت 
» چاپ انواع سربرگ 
» چاپ و ساخت انواع پاکت و SHOPING BAG 
» چاپ پوستر  
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» پلات و لمینت 
» چاپ فوری 
» و ... 
 
 
 
کارت ویزیت

کارت ویزیت

ساده ترین تعریفی که می شود در رابطه با کارت ویزیت ارائه داد، ابزاری تبلیغاتی برای معرفی شما و برند تجاری شماست که اطلاعات تماس و راههای دسترسی به شما را برای مشتری فراهم می کند. کارت ویزیت به عنوان قویترین ابزار تبلیغاتی معرفی شده است که برای ارتقاء هر تجارتی مهم و لازم است. چرا که این کارت کوچک، تاثیر بزرگی در هر کسب و کاری می گذارد و ارزانترین و ساده ترین راه تبلیغات به شمار می آید. در واقع شما با چاپ کارت ویزیت می توانید اولین راه تعامل با مشتری خود را فراهم کنید، وسیله‌ای که می تواند شما را به مشتری معرفی کند و راههای ارتباط و تعامل شما را ساده تر نماید. جالب است بدانید: ایده کارت ویزیت به دوران قدیم برمی گردد، در آن زمان شاهزادگان قبل از ملاقات با فردی مهم، برایشان چیزی همچون کاغذ می فرستادند تا خودشان را به صورت رسمی معرفی کنند و قرار ملاقات بگذارند، کارت ویزیت شما نیز چنین نقشی را خواهد داشت. شما می‌توانید در ابتدای امر از طریق کارت ویزیت خودتان را به مشتری معرفی کرده و سپس وارد مراحل بعدی شوید. برای اینکه با چاپ کارت ویزیت و انواع آن بیشتر آشنا شوید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

طراحی و چاپ کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت اگر به صورت حرفه‌ای انجام شود، جلوه بصری فوق العاده‌ای به بیننده القا خواهد کرد که نقش مثمر ثمری در کسب و کارتان خواهد داشت. این کارت کوچک می تواند در ابعاد مختلف و در طرح های بسیار زیبا طراحی و چاپ شود، طراحی کارت ویزیت بسیار مهم است، از این رو بهتر است در طراحی آن، خلاقیت و نوآوری داشته باشید و یا طراحی کارت ویزیت را به یک طراح و گرافیست حرفه ای بسپارید. در واقع این کارت قرار است به نوعی معرف شما و برند تجاری شما باشد و اولین چیزی است که مشتری با آن، با سبک کار شما آشنا خواهد شد. از این رو اگر می خواهید خودتان طراحی و چاپ کارت ویزیت را برعهده بگیرید، استانداردهای طراحی را مدنظر داشته باشید، به روانشناسی رنگ ها آگاه باشید و از فونت ها و رنگ هایی استفاده کنید که در همان نگاه اول، نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند. برای چاپ کارت ویزیت هم می توانید از جنس های لمینت مات، براق و برجسته و یا کتان و کتان گلاسه استفاده نمایید که مدرن و جذاب به نظر برسد.

انواع کارت ویزیت
چاپ کارت ویزیت در انواع: کارت ویزیت گلاسه، کارت ویزیت سوسماری، کارت ویزیت لمینت براق، کارت ویزیت لمینت مات، کارت ویزیت لمینت برجسته، کارت ویزیت پی وی سی، کارت ویزیت سلفون مات و مدل های دیگر صورت می گیرد که با توجه به سبک و سلایق مشتری و همچنین بودجه، قابل انتخاب می باشد. لازم است بدانید: یکی از مهمترین و ضروری ترین آیتم ها در نظر مشتری، نوع و سبک معرفی شما می باشد، از این رو جنس کارت ویزیت، ضخامت کارت ویزیت و طراحی آن حرف اول و آخر را می زند و بایستی به آن توجه کنید.
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com