چاپ کاتالوگ
چاپخانه نقش هنر در یک نگاه

چاپخانه نقش هنر از دیروز تا امروز

امکانات سازمان چاپ نقش هنر و چاپخانه بزرگ نقش هنر جدید و مدرن تر شد. 
 
ماشین آلات چاپخانه افست عبارتند از: 
2 دستگاه دو ورقی پنج رنگ همزمان با برج لاک و تحویل بلند، 1 دستگاه دو ورقی 4 رنگ همزمان، 1 دستگاه 4/5 ورقی 5 رنگ همزمان، دستگاه سلفون کشی تمام اتوماتیک، دستگاه UV ساکورایی، لاین کامل صحافی منگنه تخت و لوپ، چسب گرم 5 خانه، 2 دستگاه برش 115، دستگاه پانچ و فنر، لتر پرس 3/5 ورقی و دایکات. 
و در واحد تخصصی چاپ دیجیتال: 
5 دستگاه چاپ کونیکا، 1 دستگاه چاپ زیراکس رنگی، دستگاه سلفون کشی، پلاتر عرض 1/5، لمینیتور عرض 1.5، دستگاه چاپ بنر عرض 5 هشت رنگ، دستگاه های صحافی کامل، واحد جلد سازی و آلبوم سازی، واحد عکاسی صنعتی، واحد تخصصی طراحی 
برخی از خدمات ما به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» طراحی کالتالوگ 
» چاپ کاتالوگ 
» چاپ انواع فولدر 
» چاپ انواع کارت ویزیت 
» چاپ انواع سربرگ 
» چاپ و ساخت انواع پاکت و SHOPING BAG 
» چاپ پوستر  
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» پلات و لمینت 
» چاپ فوری 
» و ... 
 
 
 
چاپ بروشور

چاپ بروشور

بروشور را مي توان يک مجموعه از توضيحات کامل و جامع در رابطه با محصول دانست که جزئيات استفاده از آن، فوايد و راهکارهايي که بايد در هنگام مصرف بدانيد به همراه قيمت و مشخصات ظاهري محصول در آن درج مي شود.کاربرد اصلي بروشور غالبا در معرفي محصولات آرايشي بهداشتي مي‌باشد و اگر در داروخانه‌ها دقت کنيد، نمونه‌هاي مختلف بروشورهاي تبليغاتي را خواهيد ديد که ما در اين مطلب مي خواهيم تمام آنچه که بايد در رابطه با بروشور، چاپ بروشور و مزاياي استفاده از بروشورهاي تبليغاتي بدانيد را برايتان ارائه خواهيم داد.

بروشور چيست و چه کاربردي دارد؟

تصور کنید شما مدیر شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی هستید و قصد دارید محصولاتی که به تازگی تولید کرده اید را به مشتریان و مخاطبان خود معرفی کنید. راههای مختلفی برای معرفی محصولات شما وجود دارد، منتها روشی که به عنوان بهترین روش معرفی محصولات شناخته شده است، استفاده از بروشور تبلیغاتی است که می توانید برای تک تک محصولات خود توضیحات کامل و قابل توجهی را ارائه دهید. به عنوان مثال: می توانید برای شامپو، تمامی جزئیات را به مشتری اعلام کنید و هشدارهایی که در هنگام استفاده باید بدانند را در بروشور درج نمایید. اینکه این شامپو برای چه موهایی مناسب است و مدت زمان استفاده از آن چقدر است، همگی از آیتم هایی هستند که مهم و ضروری است و بروشور می تواند یک گزینه ایده آل برای تبلیغات محصولات تولیدی شما باشد.
چاپ بروشور
بروشور یکی از ابزارهای تبلیغاتی ارزان است که بسیار منحصر به فرد و خاص می باشد، از این رو برای اینکه بتواند در همان نگاه اول نظر بیننده را به خود جلب کند بایستی طراحی چشم نوازی داشته باشد. از این رو بهتر است در طراحی بروشور از رنگ های مناسب و شاد استفاده کنید، فونت هایی را به کار ببرید که روان و خوانا باشد و به راحتی خوانده شود. سعی کنید در درج عکس‌هایتان نهایت دقت را داشته باشید و از تصاویری استفاده کنید که جذاب و با کیفیت باشد و نمای اصلی محصول شما را به صورت شفاف و واضح نشان دهد. از آنجایی که بروشورهای تبلیغاتی ارزان و مقرون به صرفه هستند، در تیتراژهای بالایی چاپ می شوند، چرا که بایستی به مشتریان زیادی داده شود، همچنین چاپ بروشور هم یکی از آیتم های مهم در بازخورد مشتری خواهد بود. از این رو بهتر است بهترین جنس انتخاب شود.
مزایای استفاده از بروشور تبلیغاتی
• بروشورهای تبلیغاتی ارزان قیمت بوده و در تیتراژهای بالایی چاپ می شود که برای هر نوع کسب و کاری می تواند یک روش تبلیغاتی مقرون به صرفه و کاربردی باشد.
• سبک این بروشورها به گونه‌ای است که اگر از یک طراحی منحصر به فردی برخوردار باشد به راحتی می تواند نظرها را به خود جلب کند.
• قابلیت جابه جایی داشته و در تمام مکان ها می تواند استفاده شود. از این رو بسیار مخاطب پسند است و می توانید از آن در تبلیغات کسب وکارتان استفاده کنید.
• کاغذی که برای بروشورها استفاده می کنند غالبا در گرم پایین است، از این رو ارزانتر بوده و به راحتی هم توسط مشتریان قابل خواندن است.

لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com