چاپ کاتالوگ
چاپخانه نقش هنر در یک نگاه

چاپخانه نقش هنر از دیروز تا امروز

امکانات سازمان چاپ نقش هنر و چاپخانه بزرگ نقش هنر جدید و مدرن تر شد. 
 
ماشین آلات چاپخانه افست عبارتند از: 
2 دستگاه دو ورقی پنج رنگ همزمان با برج لاک و تحویل بلند، 1 دستگاه دو ورقی 4 رنگ همزمان، 1 دستگاه 4/5 ورقی 5 رنگ همزمان، دستگاه سلفون کشی تمام اتوماتیک، دستگاه UV ساکورایی، لاین کامل صحافی منگنه تخت و لوپ، چسب گرم 5 خانه، 2 دستگاه برش 115، دستگاه پانچ و فنر، لتر پرس 3/5 ورقی و دایکات. 
و در واحد تخصصی چاپ دیجیتال: 
5 دستگاه چاپ کونیکا، 1 دستگاه چاپ زیراکس رنگی، دستگاه سلفون کشی، پلاتر عرض 1/5، لمینیتور عرض 1.5، دستگاه چاپ بنر عرض 5 هشت رنگ، دستگاه های صحافی کامل، واحد جلد سازی و آلبوم سازی، واحد عکاسی صنعتی، واحد تخصصی طراحی 
برخی از خدمات ما به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» طراحی کالتالوگ 
» چاپ کاتالوگ 
» چاپ انواع فولدر 
» چاپ انواع کارت ویزیت 
» چاپ انواع سربرگ 
» چاپ و ساخت انواع پاکت و SHOPING BAG 
» چاپ پوستر  
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» پلات و لمینت 
» چاپ فوری 
» و ... 
 
 
 
چاپ پاکت نامه

چاپ پاکت نامه

پاکت نامه يکي از ابزارهاي تبليغاتي است که براي ارسال مرسولات و همچنين قرار دادن قراردادهاي مهم شرکت مورد استفاده قرار مي گيرد. در واقع پاکت نامه يکي از عنصرهاي اصلي ست اداري يا اوراق اداري است که امروزه در هر شرکت، سازمان و اداره اي مورد استفاده قرار مي گيرد. پاکت مورد استفاده در هر شرکت، بستگي به اندازه سربرگ و همچنين نوع مرسولاتي دارد که در آن محيط استفاده مي شود. جالب است بدانيد: طراحي پاکت نامه بايستي با طراحي ديگر اوراق اداري هماهنگ باشد تا نشان دهنده ي سبک کاري شرکت مورد نظر باشد. از اين رو نکاتي هم براي طراحي پاکت نامه در اختيارتان قرار مي دهيم که در ادامه به آن مي پردازيم. از اين رو براي اينکه با پاکت نامه، انواع پاکت نامه و چاپ آن بيشتر آشنا شويد، تا پايان اين مطلب همراه ما باشيد.

انواع پاکت نامه

مسلما همه ی ما، پاکت نامه‌های مختلفی را در دور و اطراف خود دیده ایم. پاکت نامه به بسته ای برای ارسال نامه و یا کارت به مقصد گفته می شود که در انواع مختلفی طراحی و چاپ می شود. به عنوان مثال نوعی از پاکت نامه وجود دارد که برای هدیه به کار می رود. سایز این پاکت نامه به شکل مستطیلی و فانتزی بوده و نوع جنسی که برای چاپ آن به کار می رود یا به صورت گلاسه است یا برجسته که با طراحی خاصی به بازار عرضه می شود و در بین سایر مردم رایج است. در واقع اساس ابعاد پاکت نامه A4 بوده است که دو تا می خورد تا نامه و قرارداد داخل آن جای گیرد. به این پاکت نامه‌، ملخی گفته می شود. همچنین گرم کاغذی که برای چاپ پاکت ملخی مورد استفاده قرار می گیرد، بستگی به سلیقه و بودجه شرکت و یا سازمان مورد نظر دارد و می تواند در گرم پایین هم چاپ باشد، منتها نکته ای که وجود دارد نیاز آن شرکت است، به عنوان مثال اگر سازمان برای ارسال یک نوع مرسولات خاص از پاکت نامه استفاده می کند بهتر است که از یک نوع جنس خوب و مناسب انتخاب شود تا شکیل و محکم بایستد و کاربرد داشته باشد. پاکت نامه‌های دیگر که می تواند A4 وA5 باشد نیز با توجه به اندازه سربرگ های شرکت و یا سازمان می تواند انتخاب شود.
این پاکت ها غالبا برای ارسال مرسولات و نامه هایی است که نباید تا خورده شوند. از این رو بهتر است گرم کاغذی که برای آنها استفاده می شود بالای 100 گرم در نظر گرفته شود تا خوب و شکیل باشد.
چاپ پاکت نامه
انتخاب جنس و نوع پاکت نامه بسیار مهم است که می توانید با در نظر گرفتن نوع استفاده‌ای که خواهید داشت انتخاب کنید.
طراحی پاکت نامه
طراحی پاکت نامه نقش مهمی برای شما خواهد داشت، چرا که این پاکت قرار است برای ارسال نامه های مهم شما به دیگر شرکت ‌ها مورد استفاده قرار گیرد از این رو باید یک طراحی منحصر به فرد برای آن درنظر گرفت تا بتواند تفاوت و سبک کار شما را به رقبا نشان دهد.
جهت استعلام قیمت می توانید با چاپخانه نقش هنر تماس حاصل فرمایید.
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com