چاپ کاتالوگ
چاپخانه نقش هنر در یک نگاه

چاپخانه نقش هنر از دیروز تا امروز

امکانات سازمان چاپ نقش هنر و چاپخانه بزرگ نقش هنر جدید و مدرن تر شد. 
 
ماشین آلات چاپخانه افست عبارتند از: 
2 دستگاه دو ورقی پنج رنگ همزمان با برج لاک و تحویل بلند، 1 دستگاه دو ورقی 4 رنگ همزمان، 1 دستگاه 4/5 ورقی 5 رنگ همزمان، دستگاه سلفون کشی تمام اتوماتیک، دستگاه UV ساکورایی، لاین کامل صحافی منگنه تخت و لوپ، چسب گرم 5 خانه، 2 دستگاه برش 115، دستگاه پانچ و فنر، لتر پرس 3/5 ورقی و دایکات. 
و در واحد تخصصی چاپ دیجیتال: 
5 دستگاه چاپ کونیکا، 1 دستگاه چاپ زیراکس رنگی، دستگاه سلفون کشی، پلاتر عرض 1/5، لمینیتور عرض 1.5، دستگاه چاپ بنر عرض 5 هشت رنگ، دستگاه های صحافی کامل، واحد جلد سازی و آلبوم سازی، واحد عکاسی صنعتی، واحد تخصصی طراحی 
برخی از خدمات ما به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» طراحی کالتالوگ 
» چاپ کاتالوگ 
» چاپ انواع فولدر 
» چاپ انواع کارت ویزیت 
» چاپ انواع سربرگ 
» چاپ و ساخت انواع پاکت و SHOPING BAG 
» چاپ پوستر  
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» پلات و لمینت 
» چاپ فوری 
» و ... 
 
 
 
چاپ پاپ آپ

چاپ پاپ آپ

در ميان روش هاي مدرن و بروز تبليغات، استفاده از پاپ آپ تبليغاتي نيز يکي از شناخته شده ترين ابزار تبليغاتي است که امروزه به صورت گسترده اي مورد استفاده قرار مي گيرد و در اکثر نمايشگاهها و غرفه ها کاربرد دارد. در واقع طراحي منحصر به فرد، سبک جالب نمايشگاهي و پر مخاطب بودن پاپ آپ تبليغاتي باعث شده است، به عنوان يکي از عناصر اصلي در غرفه هاي نمايشگاهي حضور داشته باشد. پاپ آپ از يک اسکلت آلومينيومي تشکيل شده است که نورپردازي حرفه‌اي و منسجم آن براي ايجاد يک جلوه‌ي خاص بسيار مورد پسند قرار گرفته است. پروژکتور نوري که در پاپ آپ استفاده مي شود بر روي استند پاپ آپ قرار دارد. همچنين لازم است بدانيد: پاپ آپ به دليل زيبايي خاصي که دارد نماي منحصر به فردي به نمايشگاه ها مي دهد. از اين رو امروزه به صورت وسيعي از آن استفاده مي شود.

طراحي پاپ آپ

طراحی پاپ آپ مهم و حائز اهمیت است و می تواند روی ذهن مشتری تاثیر مثبتی بگذارد. تحقیقات در زمینه بازاریابی و برندینگ نشان داده است افرادی که در تبلیغات کسب و کارشان از پاپ آپ استفاده می کنند رشد خوبی را در نمودار فروششان داشته اند و می توان به صراحت گفت این سازه تبلیغاتی در فروش بازخورد خوبی دارد. از این رو در طراحی پاپ آپ بایستی به نکاتی همچون: استفاده درست از فونت و سایز و همچنین تصاویر با کیفیت و زیبا توجه کنید. همچنین سعی کنید پیام تبلیغاتی خود را با ساده ترین روش به مخاطب انتقال دهید.
مزیت‌ استفاده از پاپ آپ تبلیغاتی:
از خصوصیات بارز پاپ آپ نمایشگاهی اینست که به دلیل به کارگیری سازه‌ای پایدار و مستحکم، به عنوان یک تبلیغات ماندگار مورد استفاده قرار می گیرد و در ذهن مشتریان باقی می ماند. زیبایی و سبکی که پاپ آپ تبلیغاتی دارد، به سرعت نظر مشتریان و مخاطبانتان را به خود جلب کرده و می تواند روی نمودار فروشتان تاثیر مثبتی بگذارد. کنفرانس ها، همایش های علمی، نمایشگاههای تبلیغاتی نیز از جمله مکان هایی هستند که به صورت کاربردی از پاپ آپ استفاده می کنند. بنابراین چاپ پاپ آپ می تواند به صورت موثر در تبلیغات تاثیر بگذارد. در واقع پاپ آپ سازه ای است که به دلیل قابلیت نصب آسان و راحت، فضای تبلیغاتی زیادی را در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید در مکان هایی که می خواهید از آن استفاده نمایید. پاپ آپ یکی از بهترین و موثرترین سازه هایی است که در غرفه های نمایشگاهی زیبایی خاصی را به بیننده القا می کند که می تواند ذهن مشتریان را به خود درگیر کند و تنها سازه تبلیغاتی است که توانسته جایگاه ویژه ای برای خودش حفظ کند و تقریبا خیلی از صاحبان کسب و کار از این ابزار استفاده می کنند. شما می توانید از بهترین محصولات خود برای تبلیغات استفاده کنید. لازم است بدانید: پاپ آپ قابلیت ساخت در انواع ابعاد و اشکال گوناگون را دارد و به سلیقه مشتری می تواند به حالت قوس دار و یا تخت ساخته شوند. همچنین نصب پاپ آپ در ده دقیقه انجام می شود که این نکته هم یکی دیگر از مزیت های استفاده از پاپ آپ است.
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com