چاپ کاتالوگ
چاپخانه نقش هنر در یک نگاه

چاپخانه نقش هنر از دیروز تا امروز

امکانات سازمان چاپ نقش هنر و چاپخانه بزرگ نقش هنر جدید و مدرن تر شد. 
 
ماشین آلات چاپخانه افست عبارتند از: 
2 دستگاه دو ورقی پنج رنگ همزمان با برج لاک و تحویل بلند، 1 دستگاه دو ورقی 4 رنگ همزمان، 1 دستگاه 4/5 ورقی 5 رنگ همزمان، دستگاه سلفون کشی تمام اتوماتیک، دستگاه UV ساکورایی، لاین کامل صحافی منگنه تخت و لوپ، چسب گرم 5 خانه، 2 دستگاه برش 115، دستگاه پانچ و فنر، لتر پرس 3/5 ورقی و دایکات. 
و در واحد تخصصی چاپ دیجیتال: 
5 دستگاه چاپ کونیکا، 1 دستگاه چاپ زیراکس رنگی، دستگاه سلفون کشی، پلاتر عرض 1/5، لمینیتور عرض 1.5، دستگاه چاپ بنر عرض 5 هشت رنگ، دستگاه های صحافی کامل، واحد جلد سازی و آلبوم سازی، واحد عکاسی صنعتی، واحد تخصصی طراحی 
برخی از خدمات ما به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» طراحی کالتالوگ 
» چاپ کاتالوگ 
» چاپ انواع فولدر 
» چاپ انواع کارت ویزیت 
» چاپ انواع سربرگ 
» چاپ و ساخت انواع پاکت و SHOPING BAG 
» چاپ پوستر  
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» پلات و لمینت 
» چاپ فوری 
» و ... 
 
 
 
چاپ ست اداری

چاپ ست اداری

اين روزها تبليغات و چگونه روند يک سازمان و شرکت در اولويت است، از اين رو هر شرکتي بايستي يک تم کاري براي خودش فراهم کند تا کلاس کاري خودش را بالا بکشد. ست اداري از آن دسته کاغذهايي با طرح گرافيکي خاص است که امروزه در تمام شرکت ها و سازمان ها به چشم مي خورد. در واقع اوراق اداري يا ست اداري به مجموعه اي از کاغذها گفته مي شود که براي انجام کارهاي اداري همچون: نوشتن نامه هاي مهم شرکت، قراردادها، ارسال نامه ها به شرکت هاي ديگر مورد استفاده قرار مي گيرد و نقش بسيار مهمي در هويت سازمان موردنظر خواهد داشت. لازم است بدانيد: طرح گرافيکي و ايجاد هويت بصري براي هر سازماني مورد توجه و مهم مي باشد و يکي از شاخص هاي اصلي محسوب مي شود. از اين رو طراحي و چاپ ست اداري آن هم در يک چاپخانه معتبر مي تواند سبک کسب و کارتان را به روز نگه دارد. براي اينکه بدانيد ست اداري چيست، چه کاربردي دارد و چه نکاتي را در طراحي و چاپ ست اداري رعايت کنيد، پيشنهاد مي کنيم تا پايان اين مطلب همراه ما باشيد.

ست اداري چيست؟

مسلما با ست اداری برخورد کرده اید! اگر کارمند یک شرکت باشید مسلما با آن آشنایی دارید، ست اداری به مجموعه‌ای از موارد از قبیل: کارت ویزیت، فولدر، پاکت نامه A4 پاکت نامه A3، سی دی، فلش، پوشه، سربرگ و برگه یادداشت گفته می شود که هریک از آنها در امور اداری شرکت مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه برای هر شرکتی مهم است و نقش بسزایی در ارتباطات کاری با دیگر شرکت ها دارد. از این رو اگر به تازگی شرکت زده اید و در حال آماده کردن مقدمات آن هستید، پیشنهاد می کنیم طراحی و چاپ ست اداری را در لیست کارهای اولیه خود قرار دهید. جالب است بدانید: گاهی اوقات کارت های پرسنلی و فاکتور هم به عنوان ست اداری شناخته می شود. از این رو با توجه به نیازهای شرکت خود می توانید عناصر آن را انتخاب نمایید.
چه نکاتی را در طراحی ست اداری رعایت کنید؟
به دلیل زیبایی شناختی بهتر است، تمام عناصر ست اداری در رنگ ها و طرح های هماهنگ انجام شود. می توانید برای طراحی ست اداری از یک طراح حرفه‌ای کمک بگیرید یا اگر خودتان می‌خواهید آن را طراحی کنید، بهتر است نسبت به رنگ‌ شناسی و علم رنگ‌ها اطلاعات کافی داشته باشید و یک طرح مشترک را خلق نمایید. رنگ ها در طراحی از اهمیت بسزایی برخوردار هستند، سعی کنید از رنگ های خاص بهره مند شوید و متن های جذاب و مهم را درج کنید. از عباراتی که به هیچ دردی نمی خورند پرهیز کنید. یکی از نکاتی که اکثر کسب و کارها به آن توجهی نمی کنند، درج دقیق اطلاعات تماس است. سعی کنید اطلاعات تماس خود را به درستی در ست اداری درج کنید تا مشتریان و مخاطبین شما بتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند. همچنین یادتان باشد یک طراحی خاص می تواند نشان دهنده هدف، نوع کار و ویژگی های شرکت شما باشد.
چاپ ست اداری
چاپ ست اداری شامل چاپ کارت ویزیت، چاپ کاور سی دی، چاپ سربرگ و دیگر عناصر ست اداری می باشد که می توانید از چاپخانه معتبر و مقرون به صرفه‌ای استفاده نمایید. تا بهترین جنس کاغذ با بهترین کار را دریافت کنید. چاپخانه نقش هنر با سالها تجربه و تخصص می تواند در چاپ ست اداری بهترین کار را به شما هدیه دهد. قطعا در سطح شهر چاپخانه های زیادی را خواهید دید، منتها کیفیت همیشه در اولویت است و می توانید با اعتماد و آسوده خاطر بودن، تمامی کارهای چاپی خود را به نقش هنر بسپارید.
مزایای استفاده از ست اداری
در هر تجارتی یکسری از آیتم ها به منظور بالا بردن کلاس کاری و همچنین متفاوت ساختن برند تجاری مهم است. بدین منظور تبلیغات چاپی در درجه اول قرار می گیرد. شما می توانید با طراحی ست اداری، تمامی مکاتباتی که با دیگر شرکت ها برقر می کنید را به روشی تبلیغاتی انجام دهید و با ایجاد یک هویت بصری زیبا و خاص، به برندسازی بپردازید. در واقع سازمان هایی که از ست اداری استفاده می کنند در شناخت خود به دیگران سریع تر عمل کرده و به سرعت در ذهن همگان باقی می مانند.
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com