چاپ کاتالوگ
چاپخانه نقش هنر در یک نگاه

چاپخانه نقش هنر از دیروز تا امروز

امکانات سازمان چاپ نقش هنر و چاپخانه بزرگ نقش هنر جدید و مدرن تر شد. 
 
ماشین آلات چاپخانه افست عبارتند از: 
2 دستگاه دو ورقی پنج رنگ همزمان با برج لاک و تحویل بلند، 1 دستگاه دو ورقی 4 رنگ همزمان، 1 دستگاه 4/5 ورقی 5 رنگ همزمان، دستگاه سلفون کشی تمام اتوماتیک، دستگاه UV ساکورایی، لاین کامل صحافی منگنه تخت و لوپ، چسب گرم 5 خانه، 2 دستگاه برش 115، دستگاه پانچ و فنر، لتر پرس 3/5 ورقی و دایکات. 
و در واحد تخصصی چاپ دیجیتال: 
5 دستگاه چاپ کونیکا، 1 دستگاه چاپ زیراکس رنگی، دستگاه سلفون کشی، پلاتر عرض 1/5، لمینیتور عرض 1.5، دستگاه چاپ بنر عرض 5 هشت رنگ، دستگاه های صحافی کامل، واحد جلد سازی و آلبوم سازی، واحد عکاسی صنعتی، واحد تخصصی طراحی 
برخی از خدمات ما به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» طراحی کالتالوگ 
» چاپ کاتالوگ 
» چاپ انواع فولدر 
» چاپ انواع کارت ویزیت 
» چاپ انواع سربرگ 
» چاپ و ساخت انواع پاکت و SHOPING BAG 
» چاپ پوستر  
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» پلات و لمینت 
» چاپ فوری 
» و ... 
 
 
 
چاپ تراکت

چاپ تراکت

در ميان روش هاي جديد تبليغات، تراکت تبليغاتي بيش از پيش در ميان عموم مردم با استقبال روبرو شده است و اين روزها در خيابان‌ها و يا در منزل‌ها با اين کاغدهاي چاپي تا نشده روبرو شده ايد! در واقع تراکت تبليغاتي نمونه اي از کاغذ چاپي تا نشده مي باشد که حامل يک پيام در رابطه با موضوعي خاص است! اين پيام مي تواند در رابطه با يک رويداد، خبر فوري، اطلاع از يک محصول و يا خدماتي خاص باشد! نقش تراکت تبليغاتي هم همين است که بتواند پيام شما را خيلي کوتاه و سريع به مخاطب انتقال دهد. چاپ تراکت با توجه به جنس کاغذ و طرحي که دارد، بسيار مهم است، حال ما در اين مطلب قصد داريم اطلاعاتي مفيد و مختصر در خصوص تعريف تراکت، چاپ تراکت، مزاياي تراکت و نکات مهم در طراحي تراکت را براي شما دوستان عزيز و محترم ارائه دهيم. با ما همراه باشيد.

تراکت چيست و چه کاربردي دارد؟

تصور کنید شرکت خود را به تازگی ثبت کرده اید و می خواهید کم کم مشتریانتان به صورت واضح شما را بشناسند و به نوعی برند تجاری خود را به عموم مردم معرفی کنید! از طرفی هم نمی خواهید در حال حاضر هزینه های بالایی را برای تبلیغات پرداخت نمایید! بهترین گزینه برای شما چاپ تراکت است! شما با چاپ این ابزار تبلیغاتی می توانید با کمترین هزینه، بسیاری از مشتریان را به سمت کسب و کار خودتان جلب کنید. در واقع تراکت یک کاغذ چاپ شده در سایز A4 و A5 می باشد که تا نمی خورد و عموما در جنس های تحریر و گلاسه به چاپ می رسد، البته انتخاب گرم کاغذ هم به انتخاب شما و بودجه ای می خواهید پرداخت کنید، بستگی دارد و باید بدانید: که تراکت تبلیغاتی اندازه استانداردی ندارد و در هر اندازه ای که بخواهید چاپ می شود.
تراکت چگونه پخش می شود؟
تراکت ها بعد از چاپ، معمولا توسط افرادی که مسئولیت پخش تراکت را برعهده دارند، در محیط های پر رفت و آمد و پرتردد دست به دست پخش می شوند. یکی از ویژگی های بارز این ابزار تبلیغاتی انتقال پیام شما به مخاطب می باشد، از این رو عمر کوتاهی داشته و صرفا برای انتقال پیام شما به کار می رود. همچنین برای کاهش هزینه چاپ تراکت نیازی نیست که گرم کاغذ سنگین باشد و می توانید از گرم های پایین هم استفاده نمایید. معمولا تراکت ها را در تیتراژهای بالا چاپ می کنند تا بتوانند در تمام سطح شهر که مخاطبان زیادی حضور دارند پخش کنند. تراکت ها معمولا به انواع مختلفی پخش می شوند، بین مردم در خیابان‌ها، فرستادن به درب خانه ها از طریق پست و یا داخل انداختن تراکت از درب خانه ها که می توانید هرکدام از آنها را انتخاب نمایید.
تراکت در کجاها کاربرد دارد؟
افراد و سازمان ها می توانند از تراکت ها استفاده نمایند. کاربرد تراکت می تواند در مواردی از قبیل: اطلاع از یک رویداد خاص همچون: همایش علمی، کنفرانس و یا کنسرت، گردهمایی سیاسی و اجتماعی، تبلیغات یک محصول و یا برند تجاری، انتقال پیام سیاسی در دوره های مختلف انتخابات، استخدام و آگهی های استخدامی صورت گیرد. همچنین استفاده از تراکت به عنوان کارت پستال و استفاده در بازاریابی هم یکی از روش های مقرون به صرفه می باشد که می تواند مورد توجه قرار گیرد.
چاپ تراکت در کدام چاپخانه؟
در هر کجایی از سطح شهر که بنگرید، چندین چاپخانه را میبینید که کارهای چاپ انجام می دهند، منتها باید چاپ تراکت را به یک چاپخانه معتبر و خبره داد تا بهترین جنس و بهترین کار را به شما تحویل دهد. بنابراین چاپخانه نقش هنر می تواند یک گزینه مناسب برای چاپ تراکت باشد.
چه نکاتی را در طراحی تراکت رعایت کنیم؟
طراحی تراکت هم همانند دیگر طراحی ها، مستلزم رعایت یکسری نکات ریز و مهم است. از آنجایی که تراکت وظیفه انتقال پیام به مخاطب را برعهده دارد، بایستی ساده و متنوع طراحی شود. از این رو از فونت های فانتزی و متن های جالب استفاده کنید، رنگ های شاد به کار ببرید و تصاویر زیبا را در طراحی مدنظر قرار دهید. همچنین قبل از هر چیزی باید بدانید هدف از طراحی تراکت چیست و مخاطبان شما چه کسانی هستند! با دانستن این دو ایتم می توانید یک تراکت تبلیغاتی خاص و متفاوت طراحی و چاپ کنید.

لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com